News Ticker

Posviťme si na labky: Fukagawa Gourmet Walk (Tokyo) 深川グルメ散歩

Fukugawa je historická čtvrť ve východním Tokiu, která má co nabídnout. Cestovatelé by tam mohli strávit celý pobyt prohlídkou impozantních chrámů, návštěvou muzea o japonském období Edo, procházkou po rozlehlých veřejných parcích a kocháním se výhledem na řeku Sumida. Dnes se však zaměříme na levné a chutné jídlo, které si můžete vychutnat mezi prohlídkovými aktivitami v rámci labkového dobrodružství Fukagawa Gourmet Walk (TOKYO) 深川グルメ散歩.

Grilovaný úhoř v Ayame. Obrázek od pupen.

Labky představují pět různých restaurací ve Fukagawě, od restaurace známé svým grilovaným úhořem až po cukrárnu, která se specializuje na želé z červených fazolí. Výlety za jídlem se staly oblíbenými aktivitami ve velkých městech, jako je Tokio, ale toto dobrodružství vyčnívá z řady díky místním poznatkům a osobním podrobnostem, které tvůrce dobrodružství, pupen, uvádí v popisu každého místa. Pokud například půjdete do obchodu na místě, kde je labka Location at the soba (pohankové nudle), kam pupen vždy na Silvestra zavítá, budete vědět, že ochutnáte pohankové nudle se smaženým tofu. Pokud půjdete na labku u restaurace s grilovaným úhořem, budete vědět, že si k němu máte objednat tsukemono (naloženou zeleninu), které si můžete vychutnat, zatímco budete čekat na svůj hlavní chod.

Tofu a soba u Hanamura. Obrázek od pupen.

Celé labkové dobrodružství se dá snadno absolvovat pěšky, a pokud chcete, můžete ho absolvovat celé na jeden zátah, i když se možná budete chtít vrátit, abyste se ujistili, že vyzkoušíte každou z restaurací. Můžete odpovědět na otázku pro každé labkové místo, aniž byste museli vstupovat do restaurací, ale po přečtení popisu místa a seznámení se s chutnými nabízenými pokrmy to může být těžké.

Už jste si stáhli aplikaci Adventure Lab® a zkusili některé z dobrodružství? Sdílejte své nejpamátnější dobrodružství v komentářích a pak jděte najít další!


Source: Geocaching

Kommentar hinterlassen

E-Mail Adresse wird nicht veröffentlicht.


*


Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.

Translate »
UA-60859832-1
%d Bloggern gefällt das: