News Ticker

Reportáž z výletu zaměstnanců HQ: Geodoorn 2022

Zaměstnanci Geocaching HQ navštěvují desítky mega a giga eventů po celém světě, podávají si ruce, sdílejí dobrodružné příběhy a samozřejmě geocaching! Nikkchick je komunitní koordinátorka v Geocaching HQ. Nedávno cestovala do Nizozemska a navštívila Geodoorn 2022 Mega-Event (GC819A8) společně s Bryanem, imagreenplant, Jennifer, a Love. Zde je shrnutí její cesty.

Jako mnoho dalších letošních mega eventů, Geodoorn 2022 byl odložen z původního data uveřejnění v roce 2020. Nicméně na rozdíl od ostatních eventů, toto je první, který se měl konat v tematickém zábavním parku. Členové Geodoorn2022 neúnavně pracovali poslední dva roky na zajištění konání eventu a byli neobyčejně úspěšní – mega event a dalších šest doprovodných eventů rozprostřených ve třech dnech proběhly bez jediného zádrhele.

Image by SchmelliDE.

Víkend začal ranním eventem na kolech. Nejsem zrovna nejlepší cyklistka, ale naštěstí tu byla spousta kačerů, kteří mi pomáhali. Navzdory trochu roztřesenému startu se mi podařilo držet se s mou skupinou; projížděli jsme městem Hellendoorn a cestou lovili labky a keše. Po dlouhém odpočinku po eventu večer završil meet & greet event. Ten byl trochu více v mém rytmu, protože relaxační prostředí – doplněné jídlem, pitím a hraním laser tag – výborně poskytovalo příležitost k popovídání s komunitou přítomných kačerů.

Image by PetjeOp.

Image by SchmelliDE.

Event hlavního dne byl jako rozmazaná čmouha v nejlepším slova smyslu. Dorazili jsme včas na ranní meet & greet se zaměstnanci, dobrovolníky (a žabákem Signalem!), kde jsme měli možnost potkat ještě více kačerů z celého světa. Pro mě to byla skvělá příležitost oprášit mou němčinu a popovídat si s některými účastníky, kteří přicestovali zdaleka jen na tento víkend.

Image by Love.

Pořadatelé mega eventu umístili uvnitř zábavního parku Hellendoorn 10 labek Adventure Lab a ještě další keše mimo areál! Nejúžasnější částí bylo, že pro odlovení Adventure Lab se člověk musel projet na atrakcích. Nejlepší okamžiky byly třeba, když bylo nutné zahlédnout “tajné heslo” na vývrtce horské dráhy, vysoko nad parkem na jednokolejné dráze a nechat se spláchnout vodou pod divokým vodopádem! (Ačkoliv to poslední bylo celkem vítaným zpestřením, protože bylo stále tepleji).

Image by Geodoorn2022.

Po velké účasti na Community Celebration Eventu (kde se nadšeně hrálo bingo a zahrála i geocachingová kapela Bugsy Travels & The Ammo Boxes) byl skvělý víkend završen v neděli snídaní a CITO (Cache In Trash Out) eventem.

Image by Geodoorn2022.

Část, která nejvíce utkvěla v paměti, byl logbook na konci eventu. Tisíce podpisů pokrývalo tabuli, bylo neuvěřitelné vidět tolik vášnivých kačerů, kteří tvořili trvalé vzpomínky na tento event.

Díky hostitelům a dobrovolníkům z Geodoorn 2022 za tvrdou práci, kterou věnovali uskutečnění tohoto eventu. Někdy jsme se cítili jako na horské dráze, ale byla to skvělá jízda!

Image by Geodoorn2022.

Image by Jennifer.


Source: Geocaching

Kommentar hinterlassen

E-Mail Adresse wird nicht veröffentlicht.


*


Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.

Translate »
UA-60859832-1
%d Bloggern gefällt das: